1/5

 

טיפול פסיכותרפי הוליסטי רוחני

 

להלן 3 אפשרויות ובתחתית מפורטת מדיניות המחירים:

השגת שקט פנימי שעוזר בהתמודדות עם לחץ ודאגות -

מידי פעם כל אחד מאיתנו עובר זמנים קשים, של דאגות, לחץ וחרדה, ולפעמים הם ממש מפריעים לנו בחיי היומיום כי הם משתלטים על חיינו. אבל אפשר גם אחרת. ליווי רגשי יכול לעזור בבנייה של שקט פנימי שמתוכו קל יותר להכיל את הקשיים בחיינו. הליווי הרגשי שאני מציעה מבוסס על שיטת פסיכותרפיה הוליסטית רוחנית, גישה מאוד מכילה, קשובה ומלאת חמלה. בארגז הכלים שלי: דמיון מודרך, מיינדפולנס, שיחה, פירוש חלומות, עבודה עם ילד פנימי ועוד, בהתאם לצורך.

מוזמן/ת ליצור עימי קשר לשיחת התייעצות – לחץ/י על כפתור הווצאפ או הטלפון בתחתית העמוד ונוכל לקבוע שיחה ראשונה.

 

ליווי בהתפתחות אישית

 

מה התפקיד שלי בחיים אלו? איך אוכל לממש את הפוטנציאל הגלום בי? כיצד חקירת התודעה שלי תוביל אותי במסע ההתפתחות שלי? מה נדרש ממני כדי להתמזג עם החלק העליון שבתוכי? איך אהפוך את חיי למשמעותיים יותר? – רוצה לחקור את התודעה שלך ולהגביר את המודעות הפנימית למסע ההתפתחות האישי שלך? אני מזמינה אותך לחקור אותם יחד איתי כדי לחזק את העומק והמשמעות בחייך. מוזמן/ת ליצור עימי קשר לשיחת התייעצות – לחץ/י על כפתור הווצאפ או הטלפון בתחתית העמוד ונוכל לקבוע שיחה ראשונה.

ליווי רגשי מיוחד לעצמאים - להרגיש נוח בשיווק עצמי

עצמאית האם את נהנית לשווק את עצמך בעסק או שאת מרגישה ששיווק עצמי הוא מטלה וקושי? האם את מרגישה מבוכה לספר עד כמה את טובה? האם יש לך לפעמים תחושת כישלון כשאת רואה את כמות הפוסטים של הקולגה? האם יש בתוכך ביקורת עצמית שנוזפת בך שלא מספיק מה שאת עושה? ואולי לפעמים את כועסת על עצמך שאת לא משווק מספיק?  -  ביקורת עצמית, כעס או תחושת כישלון הם דווקא המצבים שמקשים על שיווק עצמי. כדי להרגיש נעים בשיווק עצמי רצוי לפעול ממקום של ביטחון, רוגע ואמונה בעצמך. אז איך אפשר להגיע לזה? אני מציעה לך ליווי בתהליך הזה כדי להתחבר אליו מהזווית הייחודית של פסיכותרפיה הוליסטית רוחנית. מוזמנת ליצור קשר לשיחת התייעצות - לחצי על כפתור הווצאפ או הטלפון בתחתית העמוד ונוכל לקבוע שיחה ראשונה.

כל הרשום בלשון נקבה מתייחס גם ללשון זכר.

מדיניות המחירים:

מפגש (שעה) - 250ש

חבילת 10 מפגשים בתשלום מראש - 2250ש (במקום 2500ש).

הנחות:

אם/אב חד הורי/סטודנט/ית /חייל/ת - 200ש למפגש, חבילת 10 מפגשים בתשלום מראש - 1800ש (במקום 2000ש).

ביטולים:

ביטול של עד 24 שעות לפני המפגש אינו כרוך בתשלום. פחות מ- 24 שעות: כרוך בתשלום מחצית עלות מפגש.